Menu +

Contact

Melding stagehandleiding

Heeft u een opmerking over de stagehandleiding? Die kunt u via Formulier melding stagehandleiding kenbaar maken.

Contact gegevens

Mocht u vragen of opmerkingen hebben of de stage(begeleiding), of willen afstemmen, neemt u gerust contact met ons op.

Technische Universiteit Delft

TNW / SEC

Lorentzweg 1

2628 CJ Delft

015-2783027

Instituutsbegeleider Informatica

Martin Bruggink m.bruggink@tudelft.nl

Instituutsbegeleiders Natuurkunde

Wim Sonneveld W.Sonneveld@tudelft.nl

Peter Dekkers P.J.J.M.Dekkers@TUDelft.nl

Arjan Boer A.J.Boer@tudelft.nl

Instituutsbegeleider Scheikunde

Jan Scheele J.Scheele-1@tudelft.nl

Sander Haemers S.Haemers@tudelft.nl

Ineke Henze-Rietveld F.A.Henze-Rietveld@tudelft.nl

Instituutsbegeleider Techniek en O&O

Jeanna de Haan S.deHaan@tudelft.nl

Instituutsbegeleiders Wiskunde

Jeroen Spandaw J.G.Spandaw@tudelft.nl

Wim Caspers W.T.M.Caspers@tudelft.nl

Inge Verhoev I.D.Verhoev@tudelft.nl

David Lans  D.P.Lans@tudelft.nl

Swier Garst S.H.P.Garst@tudelft.nl

Jan Moen